Par mums

Ideja par "Mamma šuj" radās pavisam nesen, ģimenē ienākot meitiņai. Bērnam augot, sapratām, ka svarīgāk par glauniem kruzuļiem, raibiem audumiem, apdrukām un vizuļiem, ir skaistas, sulīgas krāsas, ērtums un dabiskums. Tas ir tas, ko vēlamies ielikt "Mamma šuj" radītajos apģērbos mazām meitenēm un puišiem. Mēs izvēlamies pēc iespējas dabīgākus un vieglākus audumus, kas ir elastīgi un elpojoši.

"Mamma šuj" ir par vieglu ģērbšanos un par vieglu saskaņošanu, tāpēc visus mūsu radītos apģērba gabalus iespējams miksēt savā starpā. Tas viss, lai atvieglotu ikdienu mammām un tētiem! Mums patīk, ja viss ir saskaņots!

Visi apģērbi un aksesuāri top skaistajā vēja pilsētā - Liepājā. Pie apģērbu radīšanas un nosūtīšanas savu roku pieliek katrs ģimenes loceklis, tāpēc ar pārliecību varam teikt, ka "Mamma šuj" ir komandas darbs!

Lai arī esam tikai pašā ceļa sākumā, ļoti priecājamies par katru mazo panākumu un katru bērnu, kurš uzvilks mūsu radīto apģērbu un dosies savās ikdienas gaitās! Ienāc, apskati, izvēlies un pasūti! Mēs palīdzēsim, ja kaut kas nav skaidrs, kā arī varam pielāgot apģērbu un aksesuārus Jūsu vēlmēm. Galvenais - atklāj, ko vēlies!